top of page

Let’s Get Healthy

  • One-on-one assessment. Learn about how you can make healthier choices!
    1 hr
    125 US dollars
  • Nutrition Assessment & One-Week Meal Plan
    1 hr
    250 US dollars
  • Nutrition Assessment & Two- Week Meal Plan
    1 hr
    350 US dollars
  • Nutrition Assessment and Month Meal Plan
    1 hr
    550 US dollars
  • Valued at $3,300!
    1 hr
    350 US dollars
  • Need assistance in maintaining your goals? Let's talk!
    1 hr
    100 US dollars
bottom of page